O firmie


Dyna (z ang. dyne) – jest to jednostka siły w układzie CGS. Na co dzień spotykamy się z siłą wyrażaną w niutonach, ale istnieją również alternatywne sposoby wyrażania tej samej wartości. Tak samo w Dynamic Engineering  – w codziennym podejściu do problemów stawianych przez klientów, podchodzimy nieszablonowo i potrafimy zaproponować rozwiązanie, które wyróżnia nas na tle konkurencji. Takie podejście pomaga nam w oferowaniu usług dla naszych klientów.

Firma Dynamic Engineering powstała w odpowiedzi na szybko rosnące oczekiwania względem obsługi, doradztwa w technologiach informatycznych. Doświadczenie zawodowe, rozwijane i poznawane nowe umiejętności pozwalają na szeroki zakres obsługi klienta, od prostych czynności eksploatacyjnych, konfigurowanie urządzeń peryferyjnych, zarządzanie sieciami komputerowymi, a także, opracowywanie oprogramowania wg wymagań i specyfikacji klienta.

Naszym celem jest profesjonalna obsługa klienta, poprzez wsłuchiwanie się w jego potrzeby. Zrozumienie oraz ocena wymagań stawianych przez klienta, pozwala na dostosowanie usług oraz sprzętu do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania informatyczna zarówno dla firm sektora MŚP, jak również jednostek budżetowych.